Ar yra jaukesnis, paprastesnis derinys nei džinsai ir marškinėliai? Abu šie drabužiai buvo sukurti dėl funkcionalumo, bet dėl įvairių aplinkinių veiksnių tapo kultiniais, mėgstamais ir nešiojamais tiek dėl mados pamišusių moterų, tiek stilingų vyrų.

Alexa Chung
Foto: Vida Press

Pastaraisiais metais pakilimą išgyvena tiek džinsai, tiek marškinėliai. Pastarieji tapo lyg skelbimų lenta, galinčia skleisti žinią apie juos nešiojančios moters politines pažiūras, nuomonę apie pasaulio įvykius, hobius ir netgi finansines galimybes (juk ant marškinėlių priekio atspaustas mados namų „Gucci“ logotipas kalba iškalbingiau už tūkstantį žodžių, tiesa?). Savo ruožtu džinsai buvo iš naujo atrasti dizainerių, naujienų ištroškusiems pirkėjams pasiūliusių pačių įvairiausių modelių ir pradėjusių kas sezoną formuoti naujas džinsų tendencijas.

Džinsai ir marškinėliai
Foto: Vida Press
Emmanuelle Alt
Foto: Vida Press
Džinsai ir marškinėliai
Foto: Vida Press

Džinsų ir marškinėlių derinys yra neprilygstamas pavasarį ir vasarą, tik ką daryti, jei jį norisi dėvėti ir niekaip nesibaigiančią žiemą? Norint išvengti šalčio, teks griebtis nuo jo apsaugančių būtinųjų atributų: vilnos audinio sudėtyje turinčio švarko, pūkuoto dirbtinio kailio ir šiltų batų.

Charlotte Groeneveld
Foto: Vida Press
Gatvės stilius
Foto: Vida Press
Miroslava Duma
Foto: Vida Press

Žinoma, pagrindinis stiliaus triukas bus sluoksniavimas. Mėgstamus marškinėlius galite vilkėti ant tos pačios spalvos golfo, o prieš vilkdamasi ilgus kailinius dar įsprausti ir oversized tipo švarką.

Camille Charrière
Foto: Vida Press
Palaidinė, „Stradivarius“ su Keithu Haringu, golfas „JoosTricot“, kailiniai „Alice + Olivia“, džinsai „3x1“, rankinė „Staud“, kojinės „Minä Perhonen“, batai „Stradivarius“
Foto: Gamintojų nuotr./ moteris.lt montažas

Madingi aksesuarai padės išlikti stilinga, kad ir koks speigas siaustų už lango. Šildančius, tokius kaip vilnonės kojinės, šalikai, kepurės bei batai, papildykite tokiais, kurie įvaizdyje atsiras tik dėl grožio: plaukų segtukais, segėmis, skulptūriškoms rankinėmis ir masyviais auskarais.

Rosie Huntington-Whiteley
Foto: Vida Press
Palaidinė, „Stradivarius“ su Keithu Haringu, švarkas „Petar Petrov“, diržas „Isabel Marant“, džinsai „Burberry“, auskarai „Annie Costello Brown“, batai „rag & bone“
Foto: Gamintojų nuotr./ moteris.lt montažas