Vasara – puikus metas, kai žinote, ko tiksliai reikia jūsų plaukams ir kaip juos tinkamai prižiūrėti temperatūros stulpeliui šoktelėjus iki daugiau nei 25-erių laipsnių šilumos. Taigi, kelios priemonės jūsų įsimintinoms atostogoms.

Vasarą būtina naudoti šampūną, apsaugantį plaukus nuo UV spindulių. Toks šampūnas neleidžia plaukams išsausėti ir padeda atkurti sveiką jų išvaizdą po saulės vonių. „Kerastase” tam sukūrė šampūną „Soleil Colores”.


„Soleil Colores” („Kerastase”)

Po galvos trinkimo šampūnu visuomet naudokite giliai drėkinantį plaukų kondicionierių, kuris glotinins plaukus ir neleis jiems prarasti drėgmės. Tam puikiai tiks „Davines” „Well-Being” plaukų kondicionierius. Jeigu ieškote papildomos plaukų apsaugos po buvimo saulėje rinkitės „Kerastase” „Defence Active” plaukų kaukę, kuri padeda atkurti plaukus po saulės vonių ir saugo juos nuo UV spindulių.


„Well being” („Davines”)

Priemonė be kurios neįsivaizduojama nei viena vasaros kelionė – tai plaukus giliai drėkinantis purškiklis. Plaukų priežiūrai saulės vonių metu puikiai tinka dvifazis plaukų purškiklis „Keune” „Keratin Smooth”. Tai plaukų iššukavimui, drėkinimui ir kondicionavimui skirtas nenuplaunamas kondicionierius sudarytas iš dviejų fazių: baltoji dalis suteikia plaukams žvilgesio, neapsunkinant jų, mėlynoji dalis kontroliuoja plaukų nepaklusnumą, užtikrina papildomą drėgmės kiekį plaukams. Intensyvesnei plaukų priežiūrai rinkitės „Keune” „Sun Shield” linijos purškiamą plaukų ir kūno aliejų, kuris praturtintas vitaminu E ir UV filtrais.


„Keratin Smooth” („Keune”)

„Sun Shield” („Keune”)

Aliejuką ir plaukus drėkinančias priemones tolygiai paskirstysite su kelionėms pritaikytu „Dessata” „Mini” plaukų šepečiu.


„Mini” („Dessata”)

Plaukų fiksacija ir tekstūra svarbi visais metų laikais, taigi vasara – ne išimtis. Vasaros metu rekomenduojama naudoti purškiamas plaukų fiksacijos priemones, nes jos tolygiau pasiskirsto ant plauko ir šis įgauna natūraliai atrodančią fiksaciją. „Waterclouds” „Ocean Mist” – tai apimties suteikiantis purškiklis su jūros vandeniu. Priemonė, skirta pabrėžti šukuoseną, suteikti jai tekstūros bei ilgalaikės apimties ir fiksacijos. Be to, ji saugo plaukus nuo UV spindulių.


„Ocean Mist” („Waterclouds”)

Papildomiems vasaros džiaugsmams nepamirškite ir savo nagučių, juos padailinsite su kokybišku nagų laku „OPI”. Ilgai išliekanti spalva ir žvilgesys garantuoti.


„OPI”